Verdere info volgt.
Teamindeling vanaf zaalcompetitie 2023
Lynn Sleegers
Liene Verschuijten
Desa Habraken
Jessie Thoonen
Fay Driessens
Trainsters: Tessa Willems, Imke Peters en Irma van den Heuvel
Coach: Sanne Akkers
Programma zaalcompetitie
Datum | Tijd | Vertrek/ aanwezig | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | adres | Postcode | Plaats | Rijden | Scheidsrechter | Zaalwacht |
Pupillen E2 | |||||||||||
11-11-2023 | 09:00 | 08:45 | Arcades E2 | MKV E2 | Smeltkroes (L) | Mgr Berkvensstraat 82 | 5757BK | LIESSEL | Lynn, Jessie | ||
18-11-2023 | 10:00 | 09:30 | MKV E2 | Oranje Wit (L) E3 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Nelly B | Ouder Jessie | |
25-11-2023 | 10:00 | 09:30 | MKV E2 | DES (V) E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Noortje | Ouder Liene V | |
2-12-2023 | 10:00 | 08:45 | Lottum E2 | MKV E2 | 't Haeren | Irenestraat 20 | 5971BS | GRUBBENVORST | Lynn, Jessie | ||
9-12-2023 | 10:00 | 09:30 | MKV E2 | SVOC '01/United E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Merel | Ouder Lynn | |
16-12-2023 | 09:45 | 09:15 | MKV E2 | Oxalis E2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Merel | Ouder E1 | |
13-1-2024 | 11:00 | 10:00 | DAKOS E4 | MKV E2 | De Postel | Postel 18 | 5711ET | SOMEREN | Liene V, Desa | ||
20-1-2024 | 09:45 | 09:15 | MKV E2 | Arcades E2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder E1 | ||
27-1-2024 | 10:05 | 09:30 | Oranje Wit (L) E3 | MKV E2 | De Wetteling | Zuidsingel 2 | 5802EG | VENRAY | Lynn, Fay | ||
3-2-2024 | 10:00 | 09:15 | DES (V) E1 | MKV E2 | De Raaijhal | Raaijweg 1 | 5825AL | OVERLOON | Liene V, Desa | ||
24-2-2024 | 10:00 | 09:30 | MKV E2 | Lottum E2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Fay | ||
2-3-2024 | 09:00 | 08:15 | SVOC '01/United E1 | MKV E2 | De Wetteling | Zuidsingel 2 | 5802EG | VENRAY | Jessie, Desa | ||
9-3-2024 | 10:30 | 09:30 | Oxalis E2 | MKV E2 | De Kruisweide | Markt 28 | 5975AN | SEVENUM | Liene V, Fay | ||
16-3-2024 | 10:00 | 09:30 | MKV E2 | DAKOS E4 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Desa |
Training veld 2023-2024
Dinsdag: van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi
Training zaal 2023-2024
Dinsdag: van 18:30 uur tot 19:30 uur in sporthal De Beek in Bakel
Teamindeling vanaf zaalcompetitie 2023
Maud Janssen
Sam van Buel
Lise Relou
Loeke Scheepers
Anne Thoonen
Katie van den Boogaard
Trainsters: Tessa Willems, Imke Peters en Irma van den Heuvel
Coach: Tessa Willems
Programma zaalcompetitie
Datum | Tijd | Vertrek/ aanwezig | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | adres | Postcode | Plaats | Rijden | Scheidsrechter | Zaalwacht |
Pupillen E1 | |||||||||||
18-11-2023 | 11:00 | 10:30 | MKV E1 | De Peelkorf E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Nelly B | Ouder Anne T | |
25-11-2023 | 12:15 | 11:15 | DAKOS E2 | MKV E1 | De Postel | Postel 18 | 5711ET | SOMEREN | Maud, Loeke | ||
2-12-2023 | 09:45 | 09:15 | MKV E1 | HBSV E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Janne V | Ouder Sam B | |
9-12-2023 | 10:00 | 09:00 | DAKOS E1 | MKV E1 | De Postel | Postel 18 | 5711ET | SOMEREN | Anne T, Katie | ||
16-12-2023 | 09:45 | 09:15 | MKV E1 | Oranje Wit (L) E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Anoek P | Ouder Lise R | |
23-12-2023 | 09:30 | 09:00 | DOT (V) E1 | MKV E1 | MFA 't Huis | Pastoriestraat 20B | 5756AM | VLIERDEN | Maud, Katie | ||
13-1-2024 | 12:00 | 11:00 | Melderslo E1 | MKV E1 | De Berkel | Kranestraat 10 | 5961GZ | HORST | Lise R, Sam B | ||
20-1-2024 | 09:45 | 09:15 | MKV E1 | DOT (V) E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Katie | ||
27-1-2024 | 09:00 | 08:45 | De Peelkorf E1 | MKV E1 | De Wetteling | Zuidsingel 2 | 5802EG | VENRAY | Maud, Sam B | ||
3-2-2024 | 09:45 | 09:15 | MKV E1 | DAKOS E2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder E3 | ||
24-2-2024 | 10:00 | 09:00 | HBSV E1 | MKV E1 | Egerbos | Drie Decembersingel 34 | 5922BD | VENLO | Loeke, Anne T | ||
2-3-2024 | 09:45 | 09:15 | MKV E1 | DAKOS E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Maud | ||
9-3-2024 | 09:30 | 08:45 | Oranje Wit (L) E1 | MKV E1 | De Wetteling | Zuidsingel 2 | 5802EG | VENRAY | Lise R, Katie | ||
16-3-2024 | 11:00 | 10:30 | MKV E1 | Melderslo E1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Lise R |
Training veld 2023-2024
Dinsdag: van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi
Training zaal 2023-2024
Dinsdag: van 18:30 uur tot 19:30 uur in sporthal De Beek in Bakel
Teamindeling 2023-2024
Guusje Bargmann
Merel Geurts
Dante Emo
Sanne Akkers
Dewi Van Den Heuvel
Romy van Rooij
Gwen Respen
Ilse Kuppen
Sara Aldenzee
Dees van den Heuvel
Lisa Swinkels
Juul van Rijssel
Brenda Keijzers
Isa van Bussel
Fenne Mennen
Evy Geerts
Trainers/coaches: Bianca Venner en Sandra Tielen
Programma zaalcompetitie
Datum | Tijd | Vertrek/ aanwezig | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | adres | Postcode | Plaats | Rijden |
Senioren 2 | |||||||||
12-11-2023 | 11:40 | Kraanvogels 2 | DOT (V)/MKV 2 | De Smeltkroes | Kijkakkers 1 | 6026ER | MAARHEEZE | Dante, Sanne Ak | |
19-11-2023 | 12:15 | 11:45 | DOT (V)/MKV 2 | Merselo 2 | De Peelhorst | Sint Jozefstraat 70 | 5753AV | DEURNE | Guusje, Merel |
26-11-2023 | 12:15 | 11:45 | DOT (V)/MKV 2 | Roka 1 | De Kubus | De Meent 1 | 5754DV | DEURNE | Dewi, Romy |
3-12-2023 | 10:00 | Vessem/Winty 3 | DOT (V)/MKV 2 | De Leenhoef | Steenselseweg 8a | 5511 AG | KNEGSEL | Guusje, Merel | |
10-12-2023 | 12:15 | 11:45 | DOT (V)/MKV 2 | De Peelkorf 3 | De Kubus | De Meent 1 | 5754DV | DEURNE | Dante, Sanne Ak |
17-12-2023 | 12:15 | 11:45 | DOT (V)/MKV 2 | ODC 3 | De Kubus | De Meent 1 | 5754DV | DEURNE | Dewi, Romy |
14-1-2024 | 10:05 | DAKOS 5 | DOT (V)/MKV 2 | De Postel | Postel 18 | 5711ET | SOMEREN | Dewi, Romy | |
21-1-2024 | 12:15 | 11:45 | DOT (V)/MKV 2 | Kraanvogels 2 | De Kubus | De Meent 1 | 5754DV | DEURNE | Guusje, Merel |
28-1-2024 | 10:30 | Merselo 2 | DOT (V)/MKV 2 | De Raaijhal | Raaijweg 1 | 5825AL | OVERLOON | Dante, Sanne Ak | |
4-2-2024 | 11:00 | Roka 1 | DOT (V)/MKV 2 | De Schans | Bosdaellaan 1 | 5953BW | REUVER | Dewi, Romy | |
25-2-2024 | 13:15 | 12:45 | DOT (V)/MKV 2 | Vessem/Winty 3 | De Peelhorst | Sint Jozefstraat 70 | 5753AV | DEURNE | Dante, Sanne Ak |
3-3-2024 | 11:25 | De Peelkorf 3 | DOT (V)/MKV 2 | De Wetteling | Zuidsingel 2 | 5802EG | VENRAY | Guusje, Merel | |
10-3-2024 | 10:00 | ODC 3 | DOT (V)/MKV 2 | De Schop | Lienderweg 66 | 5721CN | ASTEN | Dante, Sanne Ak | |
17-3-2024 | 11:10 | 10:40 | DOT (V)/MKV 2 | DAKOS 5 | De Peelhorst | Sint Jozefstraat 70 | 5753AV | DEURNE | Guusje, Merel |
Training veld 2023-2024
Dinsdag van 19:00 uur tot 20:00 uur op sportpark Hoge Zijde in Vlierden
Donderdag van 19:00 uur tot 20:00 uur op sportpark Hoge Zijde in Vlierden
Training zaal 2023-2024