Standen
Programma
Uitslagen
Teamindeling 2023-2024
Lieke de Groot
Nina Verschuijten
Liene Jansen
Janne van Meel
Evi Martens
Fleur van den Berkmortel
Puck van Buel
Fieke Heesmans
Anne Janssen
Ize Scheepers
Jady van de Nieuwenhof
Trainsters: Tara Willems en Anoek Peters
Coach: Tara Willems
Programma zaalcompetitie
Datum | Tijd | Vertrek/ aanwezig | Thuisteam | Uitteam | Accommodatie | adres | Postcode | Plaats | Rijden | Scheidsrechter | Zaalwacht |
Pupillen D1 | |||||||||||
11-11-2023 | 11:00 | 10:30 | MKV D1 | Swift (V) D2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Tessa K | Ouder Anne J | |
18-11-2023 | 11:00 | 10:15 | DES (V) D2 | MKV D1 | De Raaijhal | Raaijweg 1 | 5825AL | OVERLOON | Lieke, Ize, Jady | ||
25-11-2023 | 13:15 | 12:15 | DAKOS D2 | MKV D1 | De Postel | Postel 18 | 5711ET | SOMEREN | Nina, Liene J, Puck | ||
2-12-2023 | 11:00 | 10:30 | MKV D1 | ODC D1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Janne V | Ouder Nina | |
9-12-2023 | 11:00 | 10:30 | DOT (V) D1 | MKV D1 | De Peelhorst | Sint Jozefstraat 70 | 5753AV | DEURNE | Janne M, Fleur, Fieke | ||
16-12-2023 | 14:00 | 13:30 | Arcades D1 | MKV D1 | De Peelhorst | Sint Jozefstraat 70 | 5753AV | DEURNE | Nina, Anne J, Jady | ||
13-1-2024 | 10:00 | 09:30 | MKV D1 | Lottum D1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Liene J | ||
20-1-2024 | 09:30 | 08:30 | Swift (V) D2 | MKV D1 | De Vilgaard | Schandeloseweg 1a | 5941CP | VELDEN | Liene J, Evi, Ize | ||
27-1-2024 | 11:00 | 10:30 | MKV D1 | DES (V) D2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Nina | ||
3-2-2024 | 11:00 | 10:30 | MKV D1 | DAKOS D2 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Puck | ||
24-2-2024 | 13:15 | 12:30 | ODC D1 | MKV D1 | De Schop | Lienderweg 66 | 5721CN | ASTEN | Lieke, Anne J, Puck | ||
2-3-2024 | 11:00 | 10:30 | MKV D1 | DOT (V) D1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Liene J | ||
9-3-2024 | 10:00 | 09:30 | MKV D1 | Arcades D1 | De Beek | Beekakker 13 | 5761EN | BAKEL | Ouder Evi | ||
16-3-2024 | 11:00 | 09:45 | Lottum D1 | MKV D1 | 't Haeren | Irenestraat 20 | 5971BS | GRUBBENVORST | Janne M, Fleur, Fieke |
Training veld 2023-2024
Dinsdag: van 19:15 uur tot 20:15 uur op Sportpark 't Rooi
Training zaal 2023-2024
Dinsdag: van 18:30 uur tot 19:30 uur in sporthal De Beek in Bakel