Standen

Programma

Uitslagen

 

 

 

 

 

Teamindeling 2020-2021
Emma Sleegers
Isa Bakker
Karlijn Cox
Bente Verberne
Anna van der Sar
Suze Freriks
Nienke Slegers 
Lisa Verhoeven
Meis van Well
Lize Martens

 

 Programma junicompetitie 2021

  Pupillen D1                  
Nummer Datum Tijd Aanwezig/ vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Adres Postcode Plaats Rijden Fluiten
5760 12-6-2021 10:30 10:00 MKV D1 SCMH D1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Janne V
5759 19-6-2021 15:00 14:00 DAW Schaijk D2 MKV D1 D'n Heuvel Bossestraat 56 5374HV SCHAIJK Suze, Lize, Meis  
5756 26-6-2021 11:00 10:30 MKV D1 Prinses Irene D2 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Imke

 

 

Training veld

Donderdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op sportpark 't Rooi

 

Training zaal

Donderdag van 18:00 uur tot 19:00 uur in sporthal De Beek

 

 

Teamindeling 2020-2021
Fleur van den Berkmortel
Anne Janssen
Fieke Heesmans
Maud Janssen
Puck van Buel

 

Programma junicompetitie 2021

  Pupillen F1                    
  Datum Tijd Aanwezig/ vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Adres Postcode Plaats Rijden Fluiten
                       
  12-6-2021 09:30 09:00 MKV F1 DAKOS F1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH Milheeze   Dante
  19-6-2021 09:30 08:45 Arcades F1 MKV F1 De Moostdijk Moostdijk 4 5758PV Neerkant Anne J, Puck  
  26-6-2021 09:30 08:45 Arcades F2 MKV F1 De Moostdijk Moostdijk 4 5758PV Neerkant Fleur, Fieke  

Training veld
Dinsdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi

 

Training zaal
Woensdag van 18:30 uur tot 19:30 uur in de gymzaal in Milheeze

 

Standen

Programma

Uitslagen

 

 

 

Teamindeling 2019-2020
Lieke de Groot
Nina Verschuijten
Liene Jansen
Janne van Meel
Evi Martens

 

 Programma junicompetitie 2021

  Pupillen E1                    
Nummer Datum Tijd Aanwezig/ vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Adres Postcode Plaats Rijden Fluiten
5281 12-6-2021 09:30 08:15 BIO E3 MKV E1 De Heikant Heikantsebaan 16 5507PJ VELDHOVEN Lieke, Nina  
5143 19-6-2021 10:30 10:00 MKV E1 DAKOS E2 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Lobke, Noortje
5202 26-6-2021 10:00 09:30 MKV E1 BIO E2 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Nika

  


Training veld

Dinsdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi

Training zaal

Donderdag van 18:00 uur tot 19:00 uur in de gymzaal in Milheeze

Senioren 1
Sanne Aarts
Anoek Peters
Tessa Kanters
Anne Bouwmans
Tessa Willems
Noortje Sleegers
Demi van den Bosch
Lobke van Es
Tara Willems
Imke Peters
Nikki van der Laak
Janne van de Vrande
Nika Wilbers

Junioren A1
Dante Emo
Sanne Akkers
Guusje Bargmann
Merel Geurts
Dewi van den Heuvel
Romy van Rooij
Hilde van de Mortel
Esri van den Heuvel
Lieke van Ansem
Irma van den Heuvel

Pupillen D1
Emma Sleegers
Isa Bakker
Karlijn Cox
Bente Verberne
Anna van der Sar
Nienke Slegers
Lisa Verhoeven
Meis van Well
Lize Martens (alleen trainen)

Pupillen E1
Lieke de Groot
Nina Verschuijten
Liene Jansen
Janne van Meel
Evi Martens

Pupillen F1
Fleur van den Berkmortel
Fieke Heesmans
Anne Janssen
Maud Janssen
Jessie Thoonen

Recreanten
Nelly Crooijmans
Annie Mens
Anita van den Bosch
Jaantje Adriaans
Nelly Botden
Angela Smits
Ethel Freriks
Angela Cornelissen
Willeke Vogels
Lisa van Heuven
Vera Verheggen

Kangoeroeklup
Chanou de Waal
Lise Relou
Anne Thoonen
Katie van den Boogaard
Fay Driessens

In de bijlage kan je het competitieschema van 2020-2021 downloaden. Hierin kan je zien wanneer er wel en geen wedstrijden worden gespeeld.

Voor de jeugd kijk je onder "breedtekorfbal" en de senioren spelen "dameskorfbal".