Standen

Programma

Uitslagen

 

 

 

 

 

Teamindeling 2020-2021
Emma Sleegers
Isa Bakker
Karlijn Cox
Bente Verberne
Anna van der Sar
Suze Freriks
Nienke Slegers 
Lisa Verhoeven
Meis van Well
Lize Martens

 

 Programma veldcompetitie 2020-2021

Pupillen D                    
Datum Tijd Aanwezig/Vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Straat Postcode Plaats Rijden Fluiten
5-9-2020 10:00 09:15 MKV D1 ODC D1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Nikki
12-9-2020 10:00 08:45 FSC D1 MKV D1 De Breemakker Breemakkerweg 2 5511LA KNEGSEL Emma, Bente, Lisa  
19-9-2020 10:30 09:45 DAKOS D2 MKV D1 De Renkant Schuttersstraat 19 5715BH LIEROP Karlijn, Isa, Anna  
26-9-2020 10:30 09:45 ODC D1 MKV D1 De Heikamp Slobeendweg 6 5725BJ HEUSDEN GEM ASTEN Isa, Nienke, Meis  
3-10-2020 11:00 10:15 MKV D1 FSC D1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Janne
10-10-2020 10:00 09:15 MKV D1 DAKOS D2 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Nika

 

 

 

Training veld

Donderdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op sportpark 't Rooi

 

Training zaal

Donderdag van 18:00 uur tot 19:00 uur in sporthal De Beek

 

 

Teamindeling 2020-2021
Fleur van den Berkmortel
Anne Janssen
Fieke Heesmans
Maud Janssen
Jessie Thoonen
Puck van Buel

 

Programma veldcompetitie 2020-2021

Pupillen F                    
Datum Tijd Aanwezig/Vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Straat Postcode Plaats Rijden Fluiten
12-9-2020 10:30 09:45 MKV F1 DAKOS F1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Dante
19-9-2020 10:00 09:15 MKV F1 Arcades F1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Romy
26-9-2020 09:30 08:45 DOT F1 MKV F1 Hoge Zijde Hoge Zijdeweg 118 5756 BR VLIERDEN Fleur, Maud  
3-10-2020 10:00 09:15 MKV F1 ODC F1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Romy
17-10-2020 09:00 08:15 Arcades F2 MKV F1 De Moostdijk Moostdijk 4 5758 PV NEERKANT Fieke, Jessie  

Training veld
Dinsdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi

 

Training zaal
Woensdag van 18:30 uur tot 19:30 uur in de gymzaal in Milheeze

 

Standen

Programma

Uitslagen

 

 

 

Teamindeling 2019-2020
Lieke de Groot
Nina Verschuijten
Liene Jansen
Janne van Meel
Evi Martens

 

 Programma veldcompetitie 2020-2021

Pupillen E                    
Datum Tijd Aanwezig/Vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Straat Postcode Plaats Rijden Fluiten
5-9-2020 09:30 08:15 Swift (V) E2 MKV E1 De Vilgert/Theo Lommen sportpark Oude Schandeloseweg 1 5941CZ VELDEN Janne, Evi  
12-9-2020 09:30 08:45 MKV E1 DAKOS E3 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Romy
19-9-2020 11:00 10:15 MKV E1 ODC E1 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Dante
26-9-2020 10:00 09:15 MKV E1 Swift (V) E2 't Rooi Rooiweg 12 5763AH MILHEEZE   Dante
3-10-2020 10:00 09:15 DAKOS E3 MKV E1 De Renkant Schuttersstraat 19 5715BH LIEROP Lieke, Nina  
10-10-2020 09:30 08:45 ODC E1 MKV E1 De Heikamp Slobeendweg 6 5725BJ HEUSDEN GEM ASTEN Liene, Janne  

 

 


Training veld

Dinsdag van 18:15 uur tot 19:15 uur op Sportpark 't Rooi

Training zaal

Donderdag van 18:00 uur tot 19:00 uur in de gymzaal in Milheeze

Senioren 1
Sanne Aarts
Anoek Peters
Tessa Kanters
Anne Bouwmans
Tessa Willems
Noortje Sleegers
Demi van den Bosch
Lobke van Es
Tara Willems
Imke Peters
Nikki van der Laak
Janne van de Vrande
Nika Wilbers

Junioren A1
Dante Emo
Sanne Akkers
Guusje Bargmann
Merel Geurts
Dewi van den Heuvel
Romy van Rooij
Hilde van de Mortel
Esri van den Heuvel
Lieke van Ansem
Irma van den Heuvel

Pupillen D1
Emma Sleegers
Isa Bakker
Karlijn Cox
Bente Verberne
Anna van der Sar
Nienke Slegers
Lisa Verhoeven
Meis van Well
Lize Martens (alleen trainen)

Pupillen E1
Lieke de Groot
Nina Verschuijten
Liene Jansen
Janne van Meel
Evi Martens

Pupillen F1
Fleur van den Berkmortel
Fieke Heesmans
Anne Janssen
Maud Janssen
Jessie Thoonen

Recreanten
Nelly Crooijmans
Annie Mens
Anita van den Bosch
Jaantje Adriaans
Nelly Botden
Angela Smits
Ethel Freriks
Angela Cornelissen
Willeke Vogels
Lisa van Heuven
Vera Verheggen

Kangoeroeklup
Chanou de Waal
Lise Relou
Anne Thoonen
Katie van den Boogaard
Fay Driessens

In de bijlage kan je het competitieschema van 2020-2021 downloaden. Hierin kan je zien wanneer er wel en geen wedstrijden worden gespeeld.

Voor de jeugd kijk je onder "breedtekorfbal" en de senioren spelen "dameskorfbal".