Aspiranten B1

Aspiranten B1

 

Standen

Programma

Uitslagen

 

 

 

 

Teamindeling 2019-2020
Guusje Bargmann
Dante Emo
Sanne Akkers
Merel Geurts
Dewi van den Heuvel
Romy van Rooij
Hilde van de Mortel
Emy Baker
Esri van den Heuvel
Lieke van Ansem
Irma van den Heuvel

 

 

 

Programma zaalcompetitie 2019-2020

Aspiranten B                        
Nummer Datum Tijd Vertrek Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Straatnaam Postcode Plaats Rijden Fluiten Zaalwacht
6686 23-11-2019 11:30 10:30 Flamingo's (M) B2 MKV B1 Veld 1 De Klumper Papenhoef 2 5737BS LIESHOUT Romy, Emy, Esri, Dante    
6687 30-11-2019 11:00 10:15 MKV B1 SCMH B1 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Angela S ouder van Hilde
6688 7-12-2019 11:00 10:15 MKV B1 MOSA '14 B1 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Lobke ouder van Dante
6689 14-12-2019 13:30 12:15 Odisco B1 MKV B1 Veld 1 De Streepen Laan van Henkenshage 3 5492BH SINT-OEDENRODE Dante, Guusje, Hilde, Romy    
6690 11-1-2020 11:00 10:15 MKV B1 Be Quick B3 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Lobke ouder van Esri
6691 18-1-2020 11:00 09:30 NDZW B1 MKV B1 Veld 1 Die Heygrave Burgemeester Zwaansweg 4 5251CJ VLIJMEN Merel, Dewi, Irma, Lieke A    
6692 1-2-2020 11:00 10:15 MKV B1 Flamingo's (M) B2 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Angela S ouder van Lieke A
6693 8-2-2020 11:00 09:45 SCMH B1 MKV B1 Veld 1 Zwijsen College Pr W Alexander Sportprk 15 5461XL VEGHEL Sanne Ak, Guusje, Hilde, Dewi  
6695 7-3-2020 11:00 10:15 MKV B1 Odisco B1 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Lobke ouder van Sanne Ak
6696 14-3-2020 17:00 15:45 Be Quick B3 MKV B1 Veld 1 De Geer Elzendreef 1 5386GR GEFFEN Romy, Esri, Lieke A, Merel    
6697 21-3-2020 11:00 10:15 MKV B1 NDZW B1 Veld 1 De Beek Beekakker 13 5761EN BAKEL   Angela S ouder van Hilde
6694 28-3-2020 13:00 11:45 MOSA '14 B1 MKV B1 Veld 1 Mondriaan de Ruivert 3 5342CM OSS Dante, Sanne Ak, Dewi, Irma  

Training veld

Dinsdag van 18:30 uur tot 19:30 uur op Sportpark 't Rooi
Donderdag van 19:00 uur tot 20:00 uur op Sportpark 't Rooi

 

Training zaal

Dinsdag van 19:00 uur tot 20:00 uur in sporthal De Beek in Bakel
Donderdag van 19:00 uur tot 20:00 uur in sporthal De Beek in Bakel