Programma zaalcompetitie

Week 47                    
Nummer Datum Tijd Vertrek Thuisteam Uitteam Veld Accommodatie Plaats Rijden Fluiten Zaalwacht
4470 24-11-2018 10:00 09:00 MKV C1 United C2 Veld 1 De Beek BAKEL   Nikki Ouder van Lieke
6480 24-11-2018 11:15 10:15 MKV A1 Merselo A1 Veld 1 De Beek BAKEL   Tessa K. obv Berrie Ouder van Merel
22089 25-11-2018 10:30 09:00 Vessem 1 MKV 1 Veld 1 De Ladder KNEGSEL Demi, Lobke    
                       
Week 48                    
4694 1-12-2018 09:00 08:00 FSC E1 MKV E1 Veld 1 De Ladder KNEGSEL Anna, Bente    
4472 1-12-2018 10:00 08:45 HBSV C1 MKV C1 Veld 1 Egerbos VENLO Hilde, Suze    
6536 1-12-2018 11:00 09:30 Roka A1 MKV A1 Veld 1 De Schans REUVER Nikki, Janne, Nika    
22080 2-12-2018 11:15 10:15 MKV 1 VVO/Klimroos 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Johan Bruynseels, Nelly Crooymans
                       
Week 49                    
4646 8-12-2018 09:00 08:15 Flamingo's (M) E2 MKV E1 Veld 1 De Klumper LIESHOUT Isa, Bente    
4458 8-12-2018 10:30 09:15 Klimop (K) C1 MKV C1 Hal 1 Heuvelland GROESBEEK Lieke, Suze    
6493 8-12-2018 16:20 15:15 ODC A2 MKV A1 Veld 1 De Schop ASTEN Merel, Dewi, Romy    
22121 9-12-2018 12:00 10:30 Celeritas (S)/Avanti (S) 1 MKV 1 Castor Dioscuren SCHIJNDEL Tessa W., Noortje    
                       
Week 50                    
5054 15-12-2018 10:00 09:00 MKV E1 Arcades E2 Veld 1 De Beek BAKEL   Romy Ouder van Anna
6822 15-12-2018 11:15 10:15 MKV A1 Arcades A1 Veld 1 De Beek BAKEL   Lobke obv Eveline Ouder van Dante
22068 16-12-2018 11:15 10:15 MKV 1 SVOC '01 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Johan Bruynseels, Nelly Crooymans
                       
Week 2                      
4938 12-1-2019 10:00 09:00 MKV E1 Rosolo E3 Veld 1 De Beek BAKEL   Dante Ouder van Karlijn
4464 12-1-2019 11:00 09:45 Kraanvogels C1 MKV C1 Veld 1 De Smeltkroes MAARHEEZE Emy, Irma    
6727 12-1-2019 11:15 10:15 MKV A1 Lottum A1 Veld 1 De Beek BAKEL   Lobke obv Eveline Toos Heemans
22082 13-1-2019 11:15 10:15 MKV 1 ONA/Astrantia 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Johan Bruynseels
                       
Week 3                      
4533 19-1-2019 09:00 07:45 Bladella E3 MKV E1 Veld 1 4k X-sport BLADEL Karlijn, Emma    
4475 19-1-2019 10:00 09:00 MKV C1 Kraanvogels C1 Veld 1 De Beek BAKEL   Imke Ouder van Hilde
6423 19-1-2019 13:20 12:30 DOT (V) A1 MKV A1 Hal 1 De Peelhorst DEURNE Anne C., Dante, Sanne Ak.  
22076 20-1-2019 14:40 13:30 DAKOS 1 MKV 1 Veld 1 De Postel SOMEREN Imke, Anoek    
                       
Week 4                      
4757 26-1-2019 10:00 09:00 MKV E1 Klimop (A) E1 Veld 1 De Beek BAKEL   Dewi Ouder C1
4468 26-1-2019 10:00 09:00 MKV C1 Klimop (K) C1 Veld 1 De Beek BAKEL   Janne Ouder van Esri / Irma
22102 27-1-2019 11:15 10:15 MKV 1 Rietvogels 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Nelly Botden
                       
Week 5                      
4463 2-2-2019 10:00 09:00 MKV C1 HBSV C1 Veld 1 De Beek BAKEL   Anne C. Ouder van Lieke
22103 3-2-2019 11:15 10:15 MKV 1 Vessem 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Johan Bruynseels
                       
Week 6                      
4592 9-2-2019 10:00 09:00 MKV E1 FSC E1 Veld 1 De Beek BAKEL   Nika obv Berrie Ouder van Anna
4486 9-2-2019 10:00 09:00 MKV C1 Kraanvogels C1 Veld 1 De Beek BAKEL   Nikki Ouder E1 
6450 9-2-2019 11:15 10:15 MKV A1 Roka A1 Veld 1 De Beek BAKEL   Tessa K. obv Berrie Ouder van Merel
22070 10-2-2019 12:25 11:00 VVO/Klimroos 1 MKV 1 Veld 1 Eureka HAPERT Tara, Sanne Aa.    
                       
Week 7                      
4869 16-2-2019 10:00 09:00 MKV E1 Flamingo's (M) E2 Veld 1 De Beek BAKEL   Nika obv Berrie Ouder C1
4482 16-2-2019 10:00 09:00 MKV C1 United C2 Veld 1 De Beek BAKEL   Janne Ouder van Hilde
6673 16-2-2019 11:15 10:15 MKV A1 ODC A2 Veld 1 De Beek BAKEL   Anoek obv Berrie Ouder van Dante
22119 17-2-2019 11:15 10:15 MKV 1 Celeritas (S)/Avanti (S) 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Nelly Crooymans
                       
Week 8                      
6610 23-2-2019 12:00 10:45 Lottum A1 MKV A1 Veld 1 't Haeren GRUBBENVORST Nikki, Janne, Nika    
                       
Week 10                    
4983 9-3-2019 10:00 09:15 Arcades E2 MKV E1 Veld 1 4k Smeltkroes (L) LIESSEL Karlijn, Emma    
4478 9-3-2019 10:00 08:45 HBSV C1 MKV C1 Veld 1 Egerbos VENLO Hilde, Esri    
6771 9-3-2019 12:05 11:15 Arcades A1 MKV A1 Hal 1 De Peelhorst DEURNE Merel, Dewi, Romy    
22079 10-3-2019 13:15 12:00 SVOC '01 1 MKV 1 Hal 2 De Wetteling VENRAY Tessa K., Anne B.    
                       
Week 11                    
4789 16-3-2019 09:00 07:45 Rosolo E3 MKV E1 Blauw Sporthuis Reusel REUSEL Isa, Anna    
4461 16-3-2019 13:30 12:30 United C2 MKV C1 Veld 1 Brugeind MEERLO Esri, Lieke    
6747 16-3-2019 17:20 16:15 Merselo A1 MKV A1 Veld 1 De Raayhal OVERLOON Anne C., Dante, Sanne Ak.  
22115 17-3-2019 13:00 11:30 ONA/Astrantia 1 MKV 1 Veld 1 Overasselt OVERASSELT Tessa W., Noortje    
                       
Week 12                    
4891 23-3-2019 10:00 09:00 MKV E1 Bladella E3 Veld 1 De Beek BAKEL   Nika obv Berrie Ouder van Karlijn
6693 23-3-2019 11:15 10:15 MKV A1 DOT (V) A1 Veld 1 De Beek BAKEL   Anoek obv Berrie Toos Heesmans
22107 24-3-2019 11:15 10:15 MKV 1 DAKOS 1 Veld 1 De Beek BAKEL     Johan Bruynseels
                       
Week 13                    
5026 30-3-2019 12:00 11:00 Klimop (A) E1 MKV E1 Veld 1 De Schop ASTEN Emma, Bente    
4480 30-3-2019 13:00 11:45 Klimop (K) C1 MKV C1 Hal 2 Heuvelland GROESBEEK Emy, Irma    
22094 31-3-2019 12:00 10:30 Rietvogels 1 MKV 1 Veld 1 De Kemphaan RIETHOVEN Imke, Anoek    
                       
  Recreanten                  
  Datum Tijd   Thuis Uit   Accommodatie Plaats Fluiten    
  14-11-2018 19:30   MKV Sporting   De Kubus  DEURNE Noortje    
  21-11-2018 19:30   Lottum MKV   De Kruisweide SEVENUM      
  12-12-2018 19:15   Peelkorf MKV   De Weert VENRAY      
  2-1-2019 20:00   MKV Swift   Peelhorst 1 DEURNE Noortje    
  6-2-2019 20:30   Melderslo MKV   De Kruisweide SEVENUM      
  20-2-2019 19:30   Oxalis MKV   De Kruisweide SEVENUM      
  27-2-2019 21:30   MKV ODC   Peelhorst 1 DEURNE Tessa K.    
  6-3-2019 20:00   MKV United   Peelhorst 2 DEURNE Lobke