Programma zaalcompetitie

Datum Tijd vertrek Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats Rijden Fluiten Zaalwacht  
Week 45                    
16-11-2019 10:00 09:15 Dakos F2 MKV F1 Gymzaal LIEROP Janne, Evi, Lieke G      
                     
Week 46                    
23-11-2019 09:30 08:30 Heumen D1 MKV D1 Overasselt OVERASSELT Karlijn, Emma      
23-11-2019 10:00 09:30 MKV F1 Dakos F1 Gymzaal MILHEEZE   Anne C    
23-11-2019 11:30 10:30 Flamingo's (M) B2 MKV B1 De Klumper LIESHOUT Romy, Emy, Esri, Dante      
24-11-2019 13:50 12:15 Rietvogels 1 MKV 1 De Kemphaan RIETHOVEN Demi, Imke, Anoek      
                     
Week 47                    
30-11-2019 10:00 09:15 MKV D1 Klick '15 D1 De Beek BAKEL   Nika ouder van Karlijn
30-11-2019 11:00 10:00 MKV B1 SCMH B1 De Beek BAKEL   Angela S ouder van Hilde
1-12-2019 12:15 11:15 MKV 1 Bladella 1 De Beek BAKEL     Johan  
                     
Week 48                    
7-12-2019 11:00 10:15 MKV B1 MOSA '14 B1 De Beek BAKEL   Lobke ouder van Dante
7-12-2019 14:25 13:15 Corridor D3 MKV D1 De Landing SON EN BREUGEL Isa, Nienke      
8-12-2019 10:00 08:30 Odisco 1 MKV 1 Dioscuren SCHIJNDEL Anne B, Sanne Aa, Anne C      
                     
Week 49                    
14-12-2019 09:30 09:00 DOT F1 MKV F1 Gymzaal MILHEEZE        
14-12-2019 10:00 09:15 MKV D1 Klimop (A) D2 De Beek BAKEL   Nikki ouder van Bente
14-12-2019 13:30 12:15 Odisco B1 MKV B1 De Streepen SINT-OEDENRODE Dante, Guusje, Hilde, Romy      
15-12-2019 12:15 11:15 MKV 1 Klimroos/VVO 1 De Beek BAKEL     Johan  
                     
Week 1                    
11-1-2020 09:30 08:45 Blauw Wit (Ha) D1 MKV D1 Gymzaal De Bron HANDEL Karlijn, Anna      
11-1-2020 10:00 09:30 MKV F1 Arcades F2 Gymzaal MILHEEZE   Nika    
11-1-2020 11:00 10:15 MKV B1 Be Quick B3 De Beek BAKEL   Lobke ouder van Esri
12-1-2020 11:40 10:00 Tovido 1 MKV 1 De Sprankel HAAREN Tessa K, Tessa W, Nikki      
                     
Week 2                    
18-1-2020 10:00 09:10 Arcades F1 MKV F1 Gymzaal NEERKANT Liene, Anne J, Fleur      
18-1-2020 11:00 09:30 NDZW B1 MKV B1 Die Heygrave VLIJMEN Merel, Dewi, Irma, Lieke A      
19-1-2020 12:15 11:00 DAW Schaijk 1 MKV 1 De Eeght SCHAIJK Demi, Anoek, Nika      
                     
Week 3                    
25-1-2020 10:00 09:30 MKV F1 ODC F1 Gymzaal MILHEEZE   Dante    
25-1-2020 10:00 09:15 MKV D1 Celeritas (S) D1 De Beek BAKEL   Janne ouder van Bente
26-1-2020 12:15 11:15 MKV 1 DSV 1 De Beek BAKEL     Nelly B  
                     
Week 4                    
1-2-2020 10:00 09:15 MKV D1 Heumen D1 De Beek BAKEL   Anne C ouder van Anna
1-2-2020 11:00 10:15 MKV B1 Flamingo's (M) B2 De Beek BAKEL   Angela S ouder van Lieke A
2-2-2020 12:15 11:15 MKV 1 Rietvogels 1 De Beek BAKEL     Nelly B  
                     
Week 5                    
8-2-2020 11:00 10:15 Klick '15 D1 MKV D1 Dn Turf WILBERTOORD Bente, Nienke      
8-2-2020 11:00 09:45 SCMH B1 MKV B1 Zwijsen College VEGHEL Sanne Ak, Guusje, Hilde, Dewi    
9-2-2020 13:15 11:45 Bladella 1 MKV 1 X-sport BLADEL Sanne Aa, Anne C, Janne      
                     
Week 6                    
15-2-2020 10:00 09:00 Dakos F1 MKV F1 Gymzaal SOMEREN-HEIDE Nina, Janne, Evi      
15-2-2020 10:00 09:15 MKV D1 Corridor D3 De Beek BAKEL   Nikki ouder van Karlijn
16-2-2020 12:15 11:15 MKV 1 Odisco 1 De Beek BAKEL     Johan  
                     
Week 9                    
7-3-2020 11:00 10:15 MKV B1 Odisco B1 De Beek BAKEL   Lobke ouder van Sanne Ak
7-3-2020 12:10 11:15 Klimop (A) D2 MKV D1 De Schop ASTEN Emma, Isa      
8-3-2020 12:25 10:45 Klimroos/VVO 1 MKV 1 Eureka HAPERT Anne B, Tara, Nika      
                     
Week 10                    
14-3-2020 10:00 09:15 MKV D1 Blauw Wit (Ha) D1 De Beek BAKEL   Janne ouder van Anna
14-3-2020 10:00 09:30 MKV F1 Arcades F1 Gymzaal MILHEEZE   Romy    
14-3-2020 17:00 15:45 Be Quick B3 MKV B1 De Geer GEFFEN Romy, Esri, Lieke A, Merel      
15-3-2020 12:15 11:15 MKV 1 Tovido 1 De Beek BAKEL     Nelly B  
                     
Week 11                    
21-3-2020 10:00 09:15 Arcades F2 MKV F1 Smeltkroes LIESSEL Lieke G, Fleur, Anne J      
21-3-2020 11:00 10:15 MKV B1 NDZW B1 De Beek BAKEL   Angela S ouder van Hilde
22-3-2020 12:15 11:15 MKV 1 DAW Schaijk 1 De Beek BAKEL     Johan  
                     
Week 12                    
28-3-2020 10:00 09:00 Celeritas (S) D1 MKV D1 Dioscuren SCHIJNDEL Anna, Bente      
28-3-2020 10:00 09:30 MKV F1 Dakos F2 Gymzaal MILHEEZE   Romy    
28-3-2020 13:00 11:45 MOSA '14 B1 MKV B1 Mondriaan OSS Dante, Sanne Ak, Dewi, Irma    
29-3-2020 14:45 13:00 DSV 1 MKV 1 Hercules DIESSEN Noortje, Lobke, Nikki      
                     
                     
Recreanten                  
Datum Tijd   Thuis Uit Accommodatie Plaats Fluiten      
13-11-2019 19:30   MKV Dakos 1 De Kubus DEURNE Noortje      
4-12-2019 19:30   MKV Lottum De Kubus DEURNE Noortje      
18-12-2019 21:30   United MKV 't Brugeind MEERLO        
15-1-2020 20:30   Oxalis MKV De Kruisweide SEVENUM        
22-1-2020 21:00   Dakos 2 MKV Varendonck SOMEREN        
19-2-2020 19:30   MKV Melderslo De Kubus DEURNE Imke      
11-3-2020 19:15   Peelkorf MKV De Weert VENRAY        
1-4-2020 19:30   MKV ODC De Kubus DEURNE ?